Meeskonnakoolitused

Lootusetult on möödas need ajad, mil suurema tööviljakuse saavutamiseks piisas töötajale suurema labida ulatamisest. Ainult koolitatud töötaja suudab talle usaldatud ülesannetega efektiivselt hakkama saada, puudutagu need siis müüki või teenindust, personaalseid nõustamisi või coachingut.

Enam kui 13-aastase kogemusega koostöö- ja juhtimistreener Mats Soomre tugineb oma töös Inglismaal väljatöötatud ning kogu maailmas laialdast rakendust leidnud Belbini meeskonnarollide mudelile (IMG Koolitus on Belbin Associates ainuesindaja Eestis).

Tänapäevasel ettevõtlusmaastikul saab üha enam kinnitust väide, et mitte suured ei söö väikeseid, vaid kiired aeglaseid. Seetõttu on iga ettevõtte ellujäämise jaoks võtmeküsimuseks, kuidas luua meeskond, mis on jätkuvalt kiire nii uuenduste väljamõtlemisel kui ka nende elluviimisel? Innovatsiooniks ei piisa ju ainult tarkadest inimestest ja headest mõtetest. Selleks on vaja õigeid inimesi, kes teevad õiges meeskonnas õigeid asju.

Eesmärgiga võimalikult efektiivselt ära kasutada nii terve meeskonna kui iga töötaja tegelikku potentsiaali, tuleb inimeste oskused tasakaalu viia töökohale esitatud nõudmistega. Belbini meeskonnarollide mudel võimaldab analüüsida meeskonnaliikmete rolle, teadvustada nende tugevusi ja lubatud nõrkusi ning vajadusel leida meeskonda sobivaim täiendus. Belbini meeskonnarollide teooria on paljude meie koolituste kandvaks osaks, muutes need ainulaadseks ja omanäoliseks.

Peamisteks teemade valdkondadeks on:

 • juhtimine,
 • meeskond ja koostöö,
 • müük, teenindus ja kliendisuhted,
 • isiklike kompetentside arendamine
 • Belbini meeskonnarollid,
 • Soovitusindeks.

Intensiivsuselt ja metoodika poolest jagunevad koolitused:

 • klassikalised koolitused uue info omandamiseks,
 • treeningud konkreetsete oskuste täiendamiseks,
 • intensiivsed treeningud suhtumise kohandamiseks, ühise arusaamise kujundamiseks ja oskuste täiendamiseks,
 • personaalsed nõustamised, arutelud ja treeningud,
 • pikaajalised arengukavad põhjalike muutuste saavutamiseks.

NB! Selleks, et koolitused ja treeningud annaksid soovitud tulemuse, oleme meeleldi valmis sinuga kokku saama, et koos läbi arutada ning leida efektiivseimad viisid, kuidas just sinu ettevõtte töötajaid ja meeskonda aidata.

Valik IMG Koolituse klientidest:

ABB Elektrimasinate tehas, Alexela Logistics, Avis, Bauhof (Ehitus Service), Deloitte Eesti, Elektroskandia, EMT, Enics Eesti, G4S Eesti, Havi Logistics, Logistika Pluss, Maag Lihatööstus, Mainori Kõrgkool, Narva Elektrijaamad, Nordea Pank, Otto Bock, Põltsamaa Felix, Radisson BLU, Saarioinen, Salon+, Skanska EMV, Swedbank, Kaitseressursside Amet, Keskkonnaamet, Keskkonnaministeerium, Liikluskindlustusfond, Põllumajandusministeerium, Päästeamet, SA Tartu Ülikooli Kliinikum.

Kui soovid investeerida oma meeskonda ja tellida meeskonnakoolitust, võta ühendust!

Kliendid meist

Heategevusliku suunitlusega sihtasutuse raamatupidamises on mitmeid spetsiifilisi eripärasid, mida IMG on sihtasutuse asutamisest peale tähelepanelikult silmas pidanud ja neile pidevalt tähelepanu ...

Vaata kõiki