IMG Numeri ja Eventus EA loovad Eesti suurima raamatupidamisfirma

1. oktoobril 2012.a kirjutasid OÜ IMG Numeri ja OÜ Eventus EA juhatused alla ühinemislepingule, mille heakskiitmise järel osanike poolt tekib Eesti suurim raamatupidamisteenuseid pakkuv ettevõte ligi 50-e raamatupidaja ja rohkem kui 500 kliendiga. Ühinemisel on ühendavaks äriühinguks Eventus EA, kuid peale ühinemist jätkab ühinenud ühing tegevust IMG Numeri nime all.

Eventus EA on ühtlasi ka Eesti vanim raamatupidamisbüroo, mis eraldiseisva äriühinguna alustas teenuste pakkumist 1.oktoobril 1992.a, kuid raamatupidamisteenust osutati oma eellaste kaudu juba 1991.a. IMG Numeri alustas raamatupidamisteenuste pakkumist 1997.a IMG Konsultant raamatu-pidamise osakonnana ja Dexteri raamatupidamisbüroona, kes 2005.a ühinesid IMG Numeriks, mis käesoleval ajal pakub raamatupidamisteenuseid kõigis Balti riikides.

Ühinenud äriühing moodustab pan-Balti grupi, kuhu kuuluvad OÜ IMG Numeri ja OÜ Hansaconsult Eestis, SIA Numeri Lätis ja UAB IMG Numeri Leedus. Grupp teenindab enam kui 60 raamatupidaja abil rohkel kui 800 klienti ning 2012/13 majandusaasta oodatav summaarne käive ületab 2 miljonit eurot.

IMG Numeri jätkab tihedat koostööd maksu- ja äriõiguse firmaga IMG Konsultant pakkudes klientidele lõimitud äriteenuseid kogu juriidilise isiku elutsükli jooksul alustades äriühingu asutamisest kuni selle lõpetamiseni.

Täiendavad küsimused: Ardo Ojasalu, tel 6867 110.

Kliendid meist

Very good service, fast response times, experience / Accounting...

Vaata kõiki