Teenused

Ettevõtja on meie riigi suur väärtus ja oleks kõigi huvides, kui saaksid end jäägitult oma põhitegevusele pühendada. Paraku kaasneb iga ettevõtmisega uskumatult palju väiksemaid ja suuremaid tegevusi, mis kõik nõuavad süvenemist ja aega, mida pole kusagilt võtta. Nii tuleb pidevalt kursis olla maksuseadustega, et tagada oma ettevõtte finantsaruandluse vastavus neile, tegeleda meeskonna treenimise, koolituse ja motiveerimisega, et nad jaksaksid ja sooviksid sinuga sammu pidada. Tähtis koht on dokumendihaldusel, mis loob eeldused korras rahaasjadeks ning aitab märgata läbitud teekonnal tehtud vigu ja õnnestumisi.

Kuhjuvate kohustustega toimetulekuks võib:

IMG Äriteenused gruppi kuuluvad ettevõtted hoolitsevad selle eest, et saaksid just oma ettevõtte vajadusi arvestava teenuse, kaasates selleks just niipalju oma ala parimaid spetsialiste kui vaja.

Kliendid meist

Heategevusliku suunitlusega sihtasutuse raamatupidamises on mitmeid spetsiifilisi eripärasid, mida IMG on sihtasutuse asutamisest peale tähelepanelikult silmas pidanud ja neile pidevalt tähelepanu ...

Vaata kõiki